O mnie

Mam na imię Tomasz. Mój blog „Moja podłoga” to miejsce, w którym piszę o moich zainteresowaniach i sprawach, które mnie interesują i są mi bliskie.

Blog powstał głównie z myślą o wakacjach i miejscach związanych z naszym polskim morzem. Uwielbiam wakacje nad polskim morzem spędzane z moją rodziną. Niepowtarzalny klimat, leczniczy jod, piękne widoki, szum morza i… latarnie morskie. Z każdych wakacji nad morzem wracamy szczęśliwi i wypoczęci. Dodatkową atrakcją dla nas jest zdobywanie kolejnych stopni odznaki turystycznej BLIZA.

Będzie trochę o podróżach i wyjazdach w ciekawe miejsca. Podczas każdego z nich staram się poznać trochę historii i ludzi związanych z miejscem, w którym jestem. 

Lubię polską literaturę, w szczególności z XIX i z początku XX wieku. Moją ulubioną poetką jest Maria Konopnicka, postać nietuzinkowa i bardzo zaangażowana w pomoc dla innych ludzi.

W wolnych chwilach gram w szachy, interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną i zbieram pocztówki z całego świata.


O tym wszystkim będę tu pisać. A może macie podobne zainteresowania?  Będzie mi miło, jeśli zaglądniecie tu chociaż czasami i zostawicie tu swój ślad…