Rzeszowska Farma – wspaniałe miejsce na relaks z rodziną

Farma Rzeszowska to ciekawe miejsce, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku. Powstało zupełnie niedawno, bo niecały miesiąc temu. Nie trzeba już wyjeżdżać poza Rzeszów, żeby zrelaksować się na łonie natury. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody, wczoraj postanowiliśmy z rodziną zobaczyć to miejsce.

Farma Rzeszowska mieści się w Rzeszowie na osiedlu Przybyszówka

Farma mieści się tuż przy stadionie KS Przybyszówka, przy ulicy Ks. Józefa Czyża 64. Bardzo łatwo tu dojechać: jadąc ulicą Krakowską w kierunku Krakowa, ulicę Czyża mamy po prawej stronie. Skręcamy w nią i jedziemy do samego końca. Po prawej stronie poznamy charakterystyczną czerwoną stodołę w amerykańskim stylu…

 

Ogromny plac zabaw z atrakcjami

Farma Rzeszowska mieści się na kilku hektarach. Znajduje się tu wiele atrakcji: zjeżdżalnie wykonane na balach siana, huśtawki, basen z kukurydzą, szklarnia, w której można zorganizować urodziny oraz labirynt w wielkim polu kukurydzy. Pojawiły się też zwierzątka – na razie są tu króliki i kury, choć myślę, że z czasem pojawią się następne. Mimo, że obiekt dopiero co powstał, jest fajnie zagospodarowany i na pewno na wiosnę pojawią się tutaj kolejne atrakcje. Obecnie przodują tu wszechobecne dynie, które stanowią główne tło krajobrazu…

Jak na nowo otwarty obiekt, Farma pełna jest rodzin z dziećmi. Wielu gości to mieszkańcy Rzeszowa, ale sporo przyjechało z okolicznych miejscowości. Tak liczna frekwencja świadczy o tym, że takie miejsce jest potrzebne. Mieszkańcy Rzeszowa nie muszą wyjeżdżać poza miasto, aby spędzić czas z rodziną na łonie natury.

Chciałbym podzielić się z Wami kilkoma fotkami z wczorajszego dnia:

 

Labirynt w kukurydzy

Jak już wspomniałem, sporą część obszaru Farmy stanowi labirynt w polu kukurydzy. Spacer kukurydzianymi korytarzami to przyjemność szczególnie dla dzieci.

 

Przejażdżka traktorem

Największą atrakcją dla moich dzieci była bez wątpienia jazda na przyczepie ciągnionej przez traktor. Dla mnie była to sentymentalna podróż w czasie do wczesnej młodości, kiedy mieszkając na wsi jeździłem tak często w pole…

 

Rzeszowska Farma to bardzo przyjemna przestrzeń do miłego spędzenia czasu z rodziną. Ruch na świeżym powietrzu, kontakt z przyrodą i plac pełen atrakcji na pewno poprawią Wam humor.

Farma będzie czynna jeszcze w październiku w czwartki, piątki, soboty i niedziele. Bilet wstępu dla dorosłych i dzieci powyżej dwóch lat kosztuje 20 złotych. Dodatkowo za przejażdżkę traktorem zapłacicie 8 złotych. Pozostałe atrakcje są w cenie biletu.

Więcej szczegółów znajdziecie bezpośrednio na stronie Farmy Rzeszowskiej: farmarzeszowska.pl  Polecam Wam to miejsce, bo sam spędziłem tu miłe chwile z rodziną. Wróciliśmy do domu wypoczęci i naładowani pozytywną energią. Wam również życzę miłego relaksu w tym miejscu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawe miejsca, Podkarpacie, Rzeszów i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz