Dokąd na wakacje?

W ubiegłym roku wśród najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wojaży znalazły się takie kraje jak Chorwacja, Włochy, Hiszpania czy Egipt. Nie brakowało też amatorów polskiego morza i jezior. Czy w tym roku będzie podobnie? Dokąd pojechać bezpiecznie na wakacje?

Polskie morze

Jeszcze w styczniu portale turystyczne ścigały się rankingach atrakcyjnych kierunków Europy Zachodniej. Teraz, w obliczu pandemii, zamkniętych granic i zawieszonych lotów wielu rezygnuje z zagranicznych wyjazdów. Czy to oznacza wysyp wczasowiczów na polskich plażach? Dokąd jechać na bezpiecznie na wakacje? A może okres wakacyjny spędzić w domu?

Ja planuję wyjazd nad polskie morze. Już tęsknię za szumem morskich fal, świeżą rybką i morskim powietrzem. Chociaż Irena Santor w znanym hicie śpiewa, że „już nie ma dzikich plaż”, ja mam nadzieję taką znaleźć w okolicy Krynicy Morskiej. Poza tym chcę zdobyć tutejszą latarnię morską, w drodze po srebrną Odznakę Turystyczną Miłośnika Latarń Morskich BLIZA. Przed wyjazdem nad Bałtyk warto o tym poczytać. 🙂 Wkrótce napiszę Wam o niej coś więcej.

Życzę Wam udanych wakacyjnych przygód, miłych wrażeń i ciekawych miejsc. Spełniajcie swoje marzenia, również te urlopowe. Niech tegoroczne wczasy dadzą Wam nowe siły w tym trudnym dla nas wszystkich okresie…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Morze Bałtyckie, Wakacje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz