Trafiony prezent – kalendarz szachowy na rok 2022

Dzisiaj Mikołajki. Zazwyczaj w tym dniu obdarowujemy się drobnymi prezentami. Jedną z możliwości zrobienia przyjemności bliskiej osobie jest prezent związany z jego hobby. Czy chcielibyście dać prezent komuś, kto interesuje się szachami, ale nie macie pomysłu? Poniżej moja propozycja.

Jak już wiecie, gram amatorsko w szachy i zazwyczaj dostaję od żonki prezenty związane z szachami. Co dostałem dzisiaj z okazji Mikołajek?

Kalendarz szachowy empik zawiera sporo ciekawostek szachowych

Kalendarz książkowy empik na rok 2022 ma sporo miejsca na zapiski 🖋

Kalendarz książkowy szachowy na rok 2022 / empik

Mam już duże piękne szachy i zegar szachowy a w tym roku otrzymałem od żonki pięknie wydany kalendarz książkowy. Poza kalendarium sporo w nim jest informacji o zasadach gry, druk zapisu partii szachowej oraz wiele ciekawostek szachowych, m. in: Co to jest liczba Morphy’ego? Jak przygotować się do swojego pierwszego turnieju szachowego nie mając zegara? Na czym polega zapis partii szachowej? Kto jest uważany za pierwszego współczesnego szachistę? Kto chciał wprowadzić szachy losowe? O tych i innych ciekawostkach dowiecie się z tego kalendarza. Kupicie go w każdym stacjonarnym sklepie empik lub na jego stronie.

Druk zapisu partii szachowej w kalendarzu empik

Prezenty od mojej żony zawsze są trafione i tym razem nie mogło być inaczej. Dziękuję Kochanie za prezent, który, jak myślę, pozwoli mi na zaplanowanie w przyszłym roku gry w dwóch ciekawych turniejach 🙂

Mam nadzieję, że pomysł na prezent dla osoby, która pasjonuje się szachami, będzie trafiony. Pełny opis tego produktu znajdziesz na stronie empiku. Życzę Wam pięknych chwil spędzanych podczas realizacji Waszych pasji! Niech dadzą Wam wiele pozytywnej energii i radości!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szachy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz